IQ vejce – zázrak přírody

Chcete zajistit svému tělu dostatek jódu? Obohaťte svůj jídelníček o naše chytrá vejce.

Slepice krmené mořskou řasou! Jak prosté a přitom chytré – přesně jako jsou tato zdravá vejce s vysokým obsahem jódu!

Jód je vzácný prvek, jehož je na Zemi málo a proto jsou tu IQ vejce. Inteligentní vajíčka, která se spolu s ním postarají o správné fungování vaší štítné žlázy nebo správné fungování metabolismu. Blahodárně zapůsobí i na vaši pleť, vlasy, inteligenci, kvalitu spánku…

IQejce pro všechny nastávající maminky

Chytrá vejce s jódem napomohou správnému vývoji plodu v bříšku maminek, kde je množství tohoto prvku nejhůře čitelné, ale následky jeho absence v rámci prenatálního vývoje nezvratné. Budoucí maminky se tedy stávají nejohroženější skupinou, na kterou je třeba dávat velký pozor! Zařadit IQ vejce do svého zdravého jídelníčku není žádný problém. Rychlá a zdravá jídla, do kterých je lze přidat najdete na našich stránkách, stejně jako doporučenou denní dávku jódu. A co víc, tepelnou úpravou se jód z IQejce neztrácí, takže jej lze upravovat dle libosti a chuti.

Čerstvá, ryze česká, pro někoho možná obyčejná potravina – vejce, je jediná patentovaná svého druhu

Inteligentní vejce s jódem jsou novinkou na trhu zdravých a chytrých potravin. Dobrá zpráva je, že se díky nim obejdeme i bez chemických přípravků, abychom získali správnou denní dávku jódu.

Zázrak přírody zvaný vejce

Vejce jsou z biologického hlediska opravdu považována za zázrak, který je navíc stvořen za pouhé tři dny. Tolik má totiž nejen naše Maiwladovic slepice zobající mořskou řasu na to, aby z ní vyšlo dokonalé, inteligentní vejce. Za těch pár hodin musí ve zcela vyváženém poměru do vajíčka dostat to nejlepší a nejcennější, co v sobě má. Jakmile totiž opustí slepičí útroby, končí jeho šance na další zásobování. Proto obsahuje všechny důležité výživné složky nezbytné pro vývoj nového organismu a naše IQejce jsou navíc plná jódu. Brzy už budou i ve vašich obchodech, jejich pověst se totiž šíří rychlostí blesku.

Chytrá vejce místo cestou unaveného lososa?

Získat dostatečnou dávku jódu a s ním fungující štítnou žlázu a metabolismus, pěknou pleť, pěkné vlasy, klidný spánek, psychickou pohodu a zvyšovat svou inteligenci nebylo snad nikdy jednodušší, ale asi ani levnější. V porovnání s mořskými plody, ze kterých lze jód získat nebo snad s pilulkami si stojí skvěle. Jak z hlediska ceny, tak i z hlediska toho, že jde o zdravá, zaručeně čerstvá a 100% česká vajíčka.

Historie IQejce

Slepice, při vší úctě k ní, ale nepatří k těm nejinteligentnějším tvorům na Zemi, že? Jak tedy může snášet inteligentní vejce? Opět je to prosté. Chytrá vejce snáší proto, že jsou chytří její majitelé! Příběh IQejce začal už před šesti lety, kdy se potkali dva a byla z toho láska jako trám! Sedláci se s ničím nikdy moc nepárali a tak do dnešních dní jsou z té lásky tři nádherné a zdravé děti! Se zemědělstvím je práce fůra, ale proč si ještě nějakou nepřidělat? Co takhle naplnit slogan od zrníčka až po vajíčka? Sami si vyrobíme, čím slepice nakrmíme a pak budeme moci garantovat, že ta naše jsou po všech stránkách zdravá, čerstvá, prostě dokonalá! Ale stále to budou jen vajíčka, kterých je na trhu plno! Proč by si lidé měli kupovat právě ta naše?

Tělo ví, že potřebuje IQejce

Třetí gravidita v krátké době a sdělení, že mamince nedostatečně funguje štítná žláza a je tudíž nutné zásobit tělo jódem, rozhodla. Slepice budou kromě klasu zobat mořskou řasu a IQejce byla na světě. Tedy ještě ne! Vývoj, zkoušky, testy, kontroly, kterými si musela projít, by se daly směle nazvat nekonečnými, kdyby se jednoho dne nezačala tato chytrá a vlastními životními zkušenostmi vyvinutá vejce prodávat!

Sóju a mořské řasy kupují Maiwaldovi v zahraničí. Krmnou směs si vyrobí sami, slepice nakrmí, vajíčka posbírají, vytřídí, zabalí a rozvezou do obchodů, kterých den za dnem stále přibývá, protože je tu snad někdo, kdo by nechtěl jíst chytrá vejce? Dopřát nejen sobě, ale především svým dětem IQejce – česká, čerstvá a zdravá vejce s vysokým obsahem jódu a zajistit si tak zdravý, život, klidný spánek, psychickou pohodu a klid? Nejspíš ne!

Manželé Maiwaldovi jsou na IQejce právem pyšní. Velmi zajímavé je, že to nejsou jen čerstvá a právě snesená vajíčka, která si nesou svou přidanou hodnotu. Mimořádně dobře se daří i slepicím na farmách v Libotenicích a Pohořelicích, které řasu zobou a chytrá vejce snášejí. Je tedy otázkou času, kdy na své majitele promluví? Třeba jim pak řeknou: „To s tím jódem pro nás a naše vejce byl fakt dobrý nápad!