Respekt k budoucnosti

Uff, je to dřina a radost zároveň. Cítím velký pocit zodpovědnosti vůči Vám, vůči manželovi, vůči rodině. Musí to být krátké, výstižné a musí Vás to přesvědčit či chytit za srdíčko, že budete chtít jen nás – IQejce. Abyste je našli, půjdete za nimi světa kraj. Snad se mi to podaří!

GPS souřadnice. I tento pojem se dostal do zemědělské prvovýroby. Půda, voda, Slunce dává rostlinám život stejně jako krev lidským buňkám. Nezávislá společnost, pravidelné intervaly, stejná místa pro odebírání půdních vzorků. Jejich rozbory. Sledujeme jejich zásobování živinami – vápníkem, fosforem, dusíkem, hořčíkem, zinkem, mědi v čase. Ovlivňujeme optimální pH pro zdravý růst rostlin.  Složení a struktura půdy ovlivňují prospívání rostlin. Agronomické zásahy provádíme s ohledem na aktuální potřeby rostlin a v mezích legislativy. Řídíme se heslem „Dávej a možná dostaneš.“

Naříkání o levných dovozech ze zahraničí, o prodeji vajec označených PL v českých obalech, o administrativní a finanční náročnosti kontrol úředníků ve výrobě, a o tom, že český spotřebitel slyší jen cenu, nám k prosperitě nepomůže. Motivuje nás to hledat cesty kvality, cesty přidané hodnoty. Hledat uvědomělého zákazníka. Snad Vám bude naše počínání sympatické.

Sotva jsme IQejce – zdraví prospěšný produkt neuvedli na trh, už pod pokličkou pracujeme na dalším. Věřím, že i s ním Vás budeme moci brzy seznámit a Vaše tělo zaplesá.